תביעת נזקי גוף

נזקי גוף יכולים לקרות לכל אחד. לצערנו, זוהי נחלתם של רבים: פציעות בעבודה, תאונות דרכים, תאונות בבית או במקומות אחרים. מכיוון שפגיעות מעין אלו יכולות להשפיע על החיים, על עתיד הנפגע ועל משפחתו וכן על היכולת שלו לעבוד ולהתפרנס, חשוב לטפל בהן בדרך הנכונה. פנייה לעורך דין המתמחה בסוג זה של תביעות נזקי גוף תהיה הצעד המומלץ בכדי לצמצם נזקים ולממש את זכות הנפגע לקבלת פיצויים או סיוע כספי אחר.

משרד עורכי הדין ישי פז ושות' מספק בין השאר שירותי תביעת נזקי גוף. צוות המשרד מייצג את הלקוח לכל אורך הדרך ועד למימוש מלוא הזכויות והפיצויים המגיעים לו.
ישנם מצבים רבים אשר עשויים להביא אדם לצורך בהגשת תביעת נזקי גוף, וזו צריכה להתבצע על ידי מומחים בתחום. במשרד עורכי הדין ישי פז ושות' ישנם עורכי דין מקצועיים ומיומנים, אשר יוכלו לסייע לכם בכל תהליך התביעה מול הבירוקרטיות המסורבלות, אשר לרוב מסבכות את התהליך.

מתי יש להגיש תביעה על נזקי גוף?
תביעות נזקי גוף מוגשות כאשר הפגיעה היא קשה ומאלצת את הנפגע להפסיק את עבודתו בצורה חלקית או מלאה, או עקב כל נזק אחר הנגרם לגוף או לנפש המאלץ לשנות את אורח החיים. הנה מספר דוגמאות בהן יש לפנות לעורך דין על מנת שיסייע בהגשת תביעת נזקי גוף:
  • רשלנות רפואית – כאשר עקב טיפול רפואי בו התרשל הרופא נגרם נזק שלא היה אמור לקרות והייתה אפשרות למנוע אותו.
  • תאונת דרכים – גם האדם האשם בתאונה יכול להגיש תביעה במקרה בו נפגע באיזושהי צורה.
  • תאונת עבודה – במקרה של פגיעה במהלך העבודה, בדרך אליה או ממנה.
  • סוגי תאונות שונים – ניתן להגיש תביעה גם אם לא הייתה זו תאונת עבודה או דרכים. לדוגמה, אדם הנופל ברחוב בגלל מדרכה בלתי תקינה יכול לתבוע את העירייה.
לעיתים קרובות, בהגשת תביעת נזקי גוף ייתקל התובע בתביעה נגדית חזקה ובמנגנוני בירוקרטיה ארוכים ומסורבלים, לכן הליך זה צריך להתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן של עורכי דין. משרד עורכי הדין ישי פז ושות' מספק שירותי עורכי דין מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחום נזקי גוף, אשר יסייעו בקיצור התהליכים וידאגו שהלקוח יקבל את מלוא הפיצויים המגיעים לו.