רשלנות עירייה

מקרים של פגיעות שונות הם בלתי נמנעים. העולם שלנו עשיר בהזדמנויות אך גם בסכנות. ואכן בכל עת מתרחשים פגיעות שונות שגורמות לאנשים נזקים חמורים בגוף או ברכוש. במקרים כאלו נכנסות חברות הביטוח לתמונה, שכן רובנו מבוטחים ומשלמים לחברות הביטוח תשלום חודשי או רבעוני לצורך קבלת מענה במקרים שכאלו. ואכן במקרים של פגיעות תצטרכנה חברות הביטוח לשלם נזקים ולכסות פגיעות ואף מקרים של מוות.

תאונות עבודה ותאונות דרכים
יש שני סוגים של תאונות נפוצות בהחלט שגורמות לא פעם נזקים לאנשים. מדובר בתאונות דרכים בהם מעורבים רכבים או הולכי רגל ונגרמה פגיעה שגרמה לנזק בנפש או ברכוש וזו נקראת תאונת דרכים. היא כוללת גם מקרה של נפילה מאוטובוס לדוגמה. מקרה נוסף הוא מקרה בו נפגע אדם במקום העבודה ונגרם לו נזק  בגופו. במקרה שארעה תאונה כלשהי שגרמה לנזק לאדם יש לבחון את זכויותיו של הנפגע ואת חומרת הפגיעה שלו בשביל לוודא את הזכויות שלו אל מול חברת הביטוח. שכן בדיוק לשם מטרות אלו אנחנו מבוטחים בחברות הביטוח. להן אנחנו משלמים תשלומים חודשיים וקבועים. ובעת הצורך במקרה של תאונה תהיה חברת הביטוח לידנו בתשלום הנזקים שהתרחשו. עורך דין נזקי גוף בתל אביב יהיה לצדכם במימוש הזכויות שלכם.

איפה חברת הביטוח?
אמנם יש מקרים בהם ההוכחות ברורות וחברת הביטוח תשלם ללא התנגדות את התשלומים בהם היא מחויבת. אך יש מקרים מסועפים יותר בהם קשה לנגע להוכיח את הפגיעה ואת המצב שלו. במקרה כזה עורך דין נזקי גוף בתל אביב יסייע לנפגע במקרה כזה ויסייע לו לקבל תשלום פיצויים בגין פגיעה כתוצאה מתאונה או רשלנות עירייה. במקרים מסוימים יהיה חשוב לאתר עורך דין נזקי גוף במרכז מקצועי ומיומן שיוכל למש עבורכם את הזכויות ולמצות את כל המגיע לכם. אם נפגעתם כתוצאה ממקרה של רשלנות עירייה עליכם לפנות אל עורך דין נזקי גוף במרכז שיסייע לכם בהליכים אל מול חברת הביטוח וקבלת התשלום המגיע לכם. כך שתקבלו את כל המגיע לכם על פי החוק.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עו"ד נזיקין וביטוח