פגיעות ונזקי גוף

יש מקרים שונים בהם אנשים נתקלים בנזק משמעותי שנגרם להם מגורם כלשהו. זה יכול להיות נזק פיסי כמו פגיעה בגוף ואף מוות, ויכול להיות אבדן איבר או אבדן כושר עבודה זמני. תאונת עבודה או תאונת דרכים אלו סיבות שעשויות לגרום לנזקים חמורים בהחלט שגורמים לאדם לשבות מפעילות ולאבד את כושר העבודה. או לחילופין לאבד ממון או רכוש, לדוגמה פגיעה ברכב בעת תאונת דרכים עלולה לגרום לנזק משמעותי לרכב שיגרור אתכם לים של הוצאות בגין התיקון שלו. מי ישלם את ההוצאות הללו? מי יממן את התיקונים ואת כל העלויות? יש מקרים רבים בהם חברת ביטוח בה אתם מבוטחים צריכה לשאת בנזק ולשלם לכם אותו.

אז מה עושים למעשה?
אך במקרים רבים מוצא את עצמו האזרח הקטן אל מול שוקת שבורה באין לו יכולת לסייע לעצמו ולממש את הזכויות שלו, במיוחד שיש פעמים בהם האדם עצמו פצוע ואין לו אפשרות טכנית או נפשית למצוא מזור לעצמו. במקרים כאלו שחברת הביטוח אכן חייבת לשלם את הנזק יהיה כדאי לאזרח לבצע פניה והגשת תביעה באמצעות עורך דין לתאונות עבודה. כיוון שמדובר בתביעה בה יש חובה להוכיח ולהציג הוכחות ניצחות כי אכן מדובר בתאונה שארעה במקום העבודה והתרחשו פגיעות ונזקי גוף שמחייבים את החבר המבטחת לשאת בנטל ולשלם את דמי הביטוח. במקרה של פגיעות ונזקי גוף יתכן בהחלט שחברת ביטוח תכסה את הנזק ותשלם למבוטח או לנפגע.

פועלים נכונה
חשוב לפעול בתבונה, נפגעתי בעבודה? פניה אל עורך דין לתאונות עבודה והגשת תביעה בצורה מקצועית ונכונה הכוללת את כל המסמכים הדרושים תבטיח לכם קבלת הפיצוי אם אכן מגיע לכם. כך שאם נפגעתי בעבודה ונגרם כל נזק שהוא, בין אם מדובר בנזק מהותי וצמית ובין אם מדובר בנזק מקומי שמשבית אתכם מעבודה לתקופת מה תוכלו לקבל באמצעות פניה לחברת הביטוח בצורה נכונה תשלומים שמגיעים לכם בגין הפגיעה. כל מקרה נידון לגופו ובכל מקרה ייקבע סכום של תשלום מאת חברת הביטוח בהתאם לחומרת הפגיעה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין ביטוח לאומי במרכז