עו"ד תאונות

לצערנו, כולנו חשופים לתאונות מסוגים שונים כמו: תאונות עבודה או תאונות דרכים, גם אם נשתדל להיזהר ככל שמתאפשר, תאונות מסוגים שונים, עדין עלולות להוות את נחלתנו ולהותיר את חותמן בנו
ולכן, חשוב מאוד שנקפיד להתנהל בצורה נכונה, גם אם חלילה נמצא את עצמנו מעורבים בהן וכתוצאה מכך, גם נספוג פגיעה גופנית מסוג כזה או אחר.
כאמור, לצורת ההתנהלות לאחר התאונה ולפעולות בהן ייבחר לנקוט, תהיה השפעה רבה על מימוש הזכויות וקבלת הפיצויים אשר מגיעים הן מחברות הביטוח והן מהמוסד לביטוח הלאומי (ולעיתים גם מגופים נוספים).
מכיוון שהצורך להתמודד עם פגיעה וכתוצאה ממנה גם עם מגבלה מסוימת (זמנית או קבועה), יכול לפגוע ביכולות של הנפגעים לנהל תהליכים בירוקרטיים מול הגופים השונים.
כאן נכנס לתמונה עו"ד תאונות מקצועי ומנוסה, אשר ברשותו הידע והכלים אשר יאפשרו לו, לסייע לנו במימוש מלוא הזכויות אשר מגיעות לנו – זכויות אשר בכוחן לאפשר לנפגעים ולבני משפחתם לשמור על רמת חיים מסוימת גם לאחר הפגיעה.

עו"ד תאונות – דגשים חשובים בהליך הבחירה
עו"ד תאונות, אמור להיות בעל ידע רב בתחום הגשת התביעות בנושא והיכרות מקיפה עם חברות הביטוח השונות אשר פועלות בארץ ועם המוסד לביטוח הלאומי.
לכן, בכדי לבצע בחירה נבונה ומושכלת באותו עו"ד תאונות, חשוב שנוודא שלעורך דין הנבחר אכן יש את הידע המדובר: ניתן לבדוק מה הניסיון שלו בתחום, מה הרזומה שלו בנושא, מהי ההכשרה וההתמחות הפרטנית לו ועל ידי כך לקבל פחות או יותר את התמונה המלאה לגבי רמת הידע בה הוא מחזיק.
כמובן, שהפגישה הראשונית עם אותו עורך דין ואפילו ניהול שיחת טלפונית אתו, במהלכה יוצגו שאלות רלוונטיות בנושא, יאפשרו להגיע להבנה אם אותו עורך דין הוא אכן איש המקצוע המתאים ללוות ולייצג בכל תהליכי התביעות הצפויים כתוצאה ממעורבות בתאונה.
המלצות קונקרטיות ואמינות על עו"ד תאונות, תמיד יוכלו לעזור בבחירת איש המקצוע המתאים – חשוב להקפיד ולבחון כל המלצה שכזאת בצורה מעמיקה ולוודא שהיא אכן מפנה אתכם לאותו עו"ד תאונות מנוסה, אשר יהיה בעל הכלים לוודא ולדאוג שהלקוח שלו ימצא את מלוא הזכויות המגיעות לו – בהתאם לסוג התאונה והפגיעה אשר נגרמו לו.
חשוב לציין שההשקעה בבחירת עורך הדין הינה בעלת השפעה ישירה ועקיפה על גובה הפיצויים אשר יתקבל בסיום התהליך.

התנהלות מול מספר גופים
עורך דין תאונות, אמור במסגרת התפקיד שלו לסייע ללקוחות שלו להתנהל מול מספר לא מבוטל של גופים שונים ובין היתר: חברות ביטוח, המוסד לביטוח הלאומי, משטרה, מומחים רפואיים בתחום אליו פגיעת הלקוח משתייכת ועוד..
המטרה של ההתנהלות הזאת, היא בכדי להגיע לבית משפט עם כל העדויות והטפסים הנדרשים, אשר יאפשרו פסיקה של קבלת מלוא הפיצויים.
רק עו"ד תאונות שיש לו ניסיון רב בתחום – ובמהלכן הספיק לצבור היכרות וקשרים מקצועיים עם הגופים השונים, יוכל לבצע את כל הפעולות הללו על הצד הטוב ביותר ולסייע בהגשת תביעת פיצויים מסודרת ומקיפה – תביעה אשר תעלה בצורה משמעותית את הסיכוי של הלקוח לקבל את הפיצויים המקסימאליים עבור סוג הפציעה שלו.
מכיוון שהפיצויים אשר יתקבלו לנפגעים כתוצאה מתאונה, יכולים לסייע להם לשקם את חייהם ולהתקיים בכבוד – וזאת, גם במקרה של פגיעה חמורה. לא מומלץ להקל ראש בבחירת עורך דין תאונות וחשוב, לשים דגש על כל הפרמטרים ולבדוק את כל הפרטים אשר יאפשרו ראש שקט בידיעה שמי שנבחר לטפל בנושא הוא האיש המקצוע המוסמך והמתאים ביותר למשימה – לפרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד ישי פז.