עו"ד נזקי גוף

אנו חשופים לסכנות ולפגיעות גוף בכל מקום: בבית, בעבודה, בכבישים, בחופשה וכדומה. עו"ד נזקי גוף עומד לצדנו ברגעים הקשים ותפקידו לסייע לנו לממש את מלוא הזכויות המגיעות לנו על פי חוק. כאשר אנו נפגעים פיזית, אנו זכאים לקבל פיצויים שונים. לעתים, בעקבות הפגיעה הגופנית אנו עשויים לסבול מנכות קבועה או זמנית. עורך דין נזקי גוף יסייע לנו בהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ומול גורמים רלוונטיים אחרים על מנת לקבל פיצויים שונים, ולרוב ניתן לקבל גם הטבות משתלמות.
אם אתם מחפשים עו"ד נזקי גוף מקצועי, יעיל, מנוסה ואמין, כדאי לכם למהר ולפנות למשרד עורכי דין ישי פז ושות'. המשרד מתמחה בין השאר בדיני נזיקין, בתביעות ביטוח לאומי, בהכנה לוועדה רפואית בביטוח לאומי, בתביעות נזקי גוף בגין תאונות דרכים ותאונות עבודה ועוד.

תביעות נזקי גוף
חשוב לציין כי רק עורך דין נזקי גוף יוכל לסייע לכם לממש את הזכויות שמגיעות לכם מביטוח לאומי ומגורמים נוספים. כך לדוגמה, אם נפצעתם בתאונת עבודה תוכלו לתבוע בעזרת משרדי עורכי דין ישי פז ושות' את המוסד לביטוח לאומי כדי לקבל דמי פגיעה, קצבת נכות זמנית או קבועה לכל החיים, בכפוף לאחוזי הנכות שתקבלו בוועדה הרפואית וכיסוי טיפולים רפואיים. יש גם אפשרות לקבל קצבאות נוספות כמו קצבת שירותים מיוחדים, קצבת ניידות וכיוצא באלה.
אם בעקבות התאונה הוכרתם כנכים, תוכלו להיעזר בשירותיו של עו"ד נזקי גוף על מנת לקבל גם פטור ממס הכנסה עד לתקרה מסוימת, לקבל הנחה בארנונה, לקבל הנחה משמעותית באגרת רישוי שנתי לרכב וכן הלאה.

בחירת עורך דין מקצועי
בחירת עו"ד נזקי גוף הינה קריטית, מאחר שרק עו"ד מקצועי ומנוסה בעל ידע משפטי רחב ומקיף בדיני נזיקין ובענייני ביטוח לאומי יוכל לסייע לכם לקבל את הזכויות. התמודדות מול ביטוח לאומי כרוכה בביורוקרטיה ויש להכיר את חוק ביטוח לאומי על מנת לממש את הזכויות שמגיעות למי שסובל מנזקי גוף. לכן, מומלץ לפנות למשרדי עורכי דין ישי פז ושות' – רק כך תקבלו ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר וליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך, על מנת לקבל את כל הזכויות והפיצויים הכספיים שמגיעים לכם.