עו"ד נזיקין וביטוח

העולם שלנו מתקדם כל כך, מגוון עצום של אפשרויות עומד בפנינו בכל עת, אך יחד עם זאת אנחנו כולנו חשופים לסכנות מסוגים שונים וכן לנזקים ומקרי פגיעה. זה יכול להיות פגיעה בגוף בגין תאונה, רשלנות רפואית וכדומה. ויכול להיות גם פגיעה ברכוש בגין מקרים כאלו ואחרים. אבל במקרים רבים אנחנו לא צריכים לשאת על כתפינו את התוצאות של המקרה ויש לנו אפשרות לקבל תשלום בגין הנזק שנגרם או פיצוי בגלל עגמת הנפש שארעה. נפגעתי בתאונת דרכים, זה אחד מהמקרים הקלאסיים והרווחים ביותר שקיימים. הכבישים בישראל עמוסים בשיירות של מכוניות ואנשים מעבירים שעות ארוכות בנסיעות ממקום למקום. ותאונות הן בלתי נמנעות.

תוצאות של תאונות דרכים
אמנם תאונות דרכים הן מקרה רווח ומצוי ביותר, אך חשוב להבחין בין תאונות בדרגות חומרה שונות. נתחיל בתאונה פשוטה שנזקה מועט, אישה ירדה מאוטובוס ציבורי, הנהג לא הבחין בה בעת הירידה והמשיך בנסיעה, האישה נפלה על הכביש ונגרם לה שבר באחד הגפיים. השבר הזה הוא נזק של ממש והוא נחשב כתוצאה מתאונת דרכים. במקרה כזה תוכל האישה לקבל את דמי הנזק מחברת הביטוח המבטחת את חברת האוטובוסים ובכך לכסות את הנזקים שאירעו לה. במקרה שכזה חשוב לקחת כמה יותר פרטים של האוטובוס שבגינו נגרמה הפגיעה כמו מספר רישוי, מספר קו וכן שעת יציאה. גם תדפיס מכשיר הרב קו יועיל בהחלט בקבלת הפרטים. נפגעתי בתאונת דרכים ופעילות נכונה תכסה את הנזק.

כיצד לפעול?
אמנם לא כל אחד יודע כיצד לפעול בשביל למצות את הזכויות המגיעות לו בדין וביושר, ולא כל אחד מודע בכלל לזכויות שלו. לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל עו"ד נזיקין וביטוח שיאיר לכם את העיניים וילווה אתכם בצורה נכונה ובטוחה לקבלת מלוא הזכויות שלכם.  עורך דין נזיקין במרכז מתמצא היטב בחוקים הנוגעים לתחום ויש לו את היכולת לסייע בקבלת הפיצויים או התשלום לנזק בגין המקרה. עו"ד נזיקין וביטוח יפעל כדרישות החוק ויכוון אתכם לקבלת מלוא הזכויות. פניה אל עורך דין במרכז לצורך קבלת תשלומי הביטוח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין נזקי גוף