עו"ד נזיקין וביטוח

עו"ד נזיקין וביטוח מתמחה במצבים בהם נגרם נזק גופני לאדם או לרכושו בעקבות תאונה או רשלנות מצד גורם אחר. נזק גופני יכול להיגרם בעבודה, בבית, בנסיעה או באירוע. בכל מקרה, זכותו של אדם לתבוע ולדרוש על פי חוק פיצויים מהצד השני, אם זהו נהג רשלני, מעסיק או רופא מטפל שהתרשל בטיפולו. מלבד תביעת פיצויים מול הגורם המתרשל ישנה אפשרות לתבוע גם את המוסד לביטוח לאומי בגין ימי מחלה או נכות כתוצאה מהתאונה ולהגיש תביעות ביטוח אחרות. לכן חשוב שאותו עורך דין יהיה גם עורך דין ביטוח לאומי במרכז, כאשר התובע מאזור זה.

ישי-פז ושות' משרד עורכי דין ממוקם בתל אביב ומתמחה בתביעות נזיקין וביטוח. למשרדנו ניסיון וידע משפטי נרחב בתביעות ביטוח ונזיקין, אנו עושים הכל כדי להשיג ללקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר עבורם וכדי לממש את מלוא הזכויות המגיעות להם. 

מהו תפקידו של עורך דין נזיקין וביטוח?
אדם אשר נפגע ונגרם נזק לו או לרכושו, יהיה זכאי לפיצויים כספיים. על מנת לממש זכות זו יש להגיש תביעה נגד האדם או המוסד שגרם לפגיעה, ובנוסף ניתן להגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי על מנת לקבל פיצוי על אובדן ימי עבודה או אם נגרמה נכות כתוצאה מהתאונה. תפקידו של עו"ד נזיקין וביטוח לסייע לתובע בכל התהליך של איסוף מסמכים, ראיות, עדויות והכרת החוקים הקשורים לתביעה, וכן לייצג אותו בבית המשפט ומול הביטוח הלאומי.
יש שתי שאלות חשובות אותן צריך לשאול עורך דין דיני נזיקין בתחילתו של תהליך עם לקוח. ראשית, האם בכלל קיים נזק שבגינו יש הצדקה להגיש תביעה, ושנית, באשמת מי נגרם הנזק והאם ניתן לתבוע אותו. דבר נוסף שעל עו"ד דיני נזיקין לבדוק הוא האם יש סיכוי לקבל מהנתבע פיצוי כספי והאם יש לו ביטוח שיוכל לכסות זאת.

למה חשוב לפנות לעורך דין?
חשוב לפנות לעורך דין דיני נזיקין מפני שתביעות כאלו עלולות להיות תהליך ארוך ומייגע הכרוך בהליכי בירוקרטיה מסורבלים ובעמידה מול עורכי דין של מוסדות גדולים. לכן, עו"ד נזיקין וביטוח חייב להתמחות בכל התחומים הקשורים לתביעות אלה, להיות מקצועי ובעל ניסיון בתחום. מקרים של תביעה מול הביטוח הלאומי הינם שכיחים, לכן כדאי שעורך הדין יתמחה גם בתביעות מול מוסד זה.

בכדי למצוא עורך דין ביטוח לאומי במרכז, מומלץ לבדוק ולחפש באינטרנט או לבקש חוות דעת מלקוחות שכבר טופלו בעניין דומה.