עו"ד לתאונות דרכים

אנשים רבים אשר מצאו את עצמם מעורבים בתאונת דרכים, מוצאים את עצמם מבולבלים לגבי אופן ההתנהלות אשר נדרש מהם, בכדי לממש את כל הזכויות אשר מגיעות להם.
במידה וכתוצאה מהתאונה נגרמו להם נזקי גוף, עליהם להתחיל בהליכי תביעה על מנת לקבל את מלוא גובה הפיצויים אשר מגיעים להם.
מכיוון שרוב האנשים אשר נפגעו כתוצאה מתאונה, מצויים במצב אשר מצריך מהם התמודדות פיזית ונפשית לא פשוטה, הצד הכי נבון, אותם הם יוכלו לבצע, יהיה לפנות לאותו עו"ד לתאונות דרכים, אשר ילווה אותם בתהליך.
ניהול תביעת נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה מתאונת דרכים מהווה תהליך לא פשוט, מכיוון שיש צורך להוכיח ולהציג ראיות שונות לחברת הביטוח – ראיות אלו הינן חיוניות ובאמצעותם יתאפשר לאמוד את הנזקים אשר נגרמו למבוטח כמו גם את ההפסדים שאותם הנזקים גרמו לו ויגרמו לו בעתיד.
מכיוון שחברת הביטוח מצידה, מעמידה קשיים שונים ועושה שימוש בכל הכלים אשר עומדים לרשותה, בכדי להקשות אף יותר על הליך התביעה – חשוב מאוד לוודא שאותו עו"ד לתאונות דרכים בו אתם נעזרים הינו איש מקצוע מנוסה ובקיא בתחומו, אשר מכיר בצורה מעמיקה את חברות הביטוח השונות הפועלות במדינה ואת אופן ההתנהלות שלהן בתביעות תאונות דרכים. 

הליך תביעת תאונת דרכים
עו"ד לתאונות דרכים, שהינו מנוסה ובעל ידע רב בתחום, יוכל במקרים רבים להעריך את גובה הפיצויים אותו לקוחותיו זכאים לקבל כבר במהלך פגישת הייעוץ הראשונה – או ברגע שיהיו ברשותו כל העדויות והמסמכים הרלוונטיים אשר נוגעים לתאונה ולנזקים אשר נגרמו ללקוח שלו כתוצאה ממנה.
עורך הדין יסייע בניסוח התביעה ובצירוף כל הנספחים הרלוונטיים לאותו כתב תביעה וכמובן, יבקש מבית המשפט למנות מומחים רפואיים אשר ייעודם לספק חוות דעת לגבי הפגיעות אשר נגרמו ללקוח שלו כתוצאה מהתאונה.
עורך הדין אף יספק ללקוח שלו את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי אופן התנהלות התביעה, על כל שלביה – כך שאותו אדם, יוכל לדעת מה התהליך אשר צפוי לו וכמה זמן עתיד לעבור עד לקבלת מלוא הפיצויים.

השירותים של עו"ד לתאונות דרכים
עו"ד לתאונות דרכים שהינו מנוסה ומקצועי בתחום ובעל רזומה בניהול תביעות שכאלו, ידע כיצד לייעץ ולהתנהל בכל תרחיש אפשרי – גם אם מדובר בתרחישים שהינם פחות צפויים.
עורך הדין, יאסוף את כל הראיות הרלוונטיות אשר ייעודן להוכיח את נזקי התאונה, הוא ידע לפנות לאנשי המקצוע המתאימים, אשר יעריכו את הנזקים הרפואיים והתפקודיים אשר נגרמו לאותו אדם. בהתבסס על הנתונים הרלוונטיים הוא יבצע חישובים והערכות של הנזקים הכוללים ובהתאם גם יגיש את הבקשות המתאימות לקבלת הפיצויים.
עו"ד לתאונות דרכים ילווה את הלקוח שלו בכל שלבי התביעה וההתנהלות מול הגופים הנתבעים כמו חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי – כידוע, ההתנהלות מול גופים אלו דורשת מיומנות, ניסיון וידע מקצועי מקיף, כך שאם תבחרו את אותו עורך דין בצורה נבונה, תוכלו להיות שקטים, שאתם עתידים לקבל את מלוא גובה הפיצויים המגיעים לכם – פיצויים שכידוע, יכולים לסייע לכם בצורה משמעותית, בתקופה הלא פשוטה אותה אתם ובני המשפחה הקרובים שלכם עוברים.


תפקידו של עורך דין לתאונות דרכים או חשוב וחיוני עבור כל אדם אשר נפגע כתוצאה מתאונה שכזאת. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא לא להקל ראש בבחירת עורך הדין ולעשות שימוש בכל הכלים, אשר יאפשרו לכם להבטיח בחירה בעורך דין מנוסה ומקצועי. עו"ד ישי פז, אוחז בניסיון רב בתחום תביעות תאונות הדרכים ומקפיד לשמור על עדכנות בכל   והשינויים הקשורים לעולם תביעות חברות הביטוח והביטוח הלאומי.