עורכי דין תאונת דרכים

תאונות דרכים רבות נגרמות מדי יום, לצערנו, וכתוצאה מכך ישנם נפגעים רבים. הגדרתה של תאונת דרכים אינה רק בין כלי רכב, אלא גם כאשר ישנה פגיעה הנגרמת כאשר אדם יוצא מרכבו או נכנס אליו, מטריקת מכסה מנוע או דלת על אצבעות, מנפילה מרכבת או מאוטובוס, וכן במקרים של מחלה או מוות עקב תאונת דרכים או עקב כל פגיעה אחרת, נפשית או גופנית. תוצאתה של פגיעה כזו עלולה להשפיע על אורח החיים ולהביא לתוצאות כמו אובדן יכולת עבודה חלקית או מלאה ואי יכולת השתכרות. הפגיעה עשויה להשפיע גם על בני משפחתו של הנפגע אם הם תלויים בו כלכלית.

ישנם עורכי דין תאונות דרכים אשר מתמחים בנושא, ואל עורך דין כזה יש לפנות בכדי למזער נזקים ולקבל סיוע במימוש זכויות קבלת הפיצויים. אם נפגעתם באופן כלשהו בתאונת דרכים, משרד עורכי הדין ישי פז ושות' עומדים לרשותכם עם צוות עורכי דין תאונת דרכים מקצועי ומיומן, בעל ניסיון של שנים רבות בתחום.

מה יש לעשות מיד לאחר התאונה וכיצד מקבלים פיצויים?
ראשית, גם אם נדמה שלא נגרם נזק, יש לגשת לקבלת טיפול רפואי – בעיות עלולות להופיע גם לאחר מספר ימים. שנית, יש לגשת למשטרה, לדווח על התאונה ולקבל אישור. כדאי, כבר בשלב הזה, לחפש עורכי דין תאונות דרכים ולהתייעץ עם עורך דין מומלץ.
ישנן מספר אפשרויות לתביעה, והדבר תלוי במקרה התאונה עצמו. כאשר הנפגע נהג ברכבו או הוסע ברכב, תביעת הפיצויים תהיה נגד ביטוח החובה של הרכב. במקרה בו הנפגע רכב על אופניים או הלך ברגל, תהיה התביעה מול ביטוח החובה של הרכב הפוגע. במקרה בו אירעה תאונת פגע וברח ולא נתפס הנהג הפוגע, ניתן לפנות לגוף הנקרא "קרנית" המסייע במצבים כאלה. אם התאונה קרתה במהלך העבודה, זוהי תאונת עבודה והתביעה היא נגד המוסד לביטוח לאומי. ייעוץ וייצוג משפטי על ידי משרד עורכי דין תאונת דרכים הנו קריטי, לכן מומלץ לפנות למשרד עורכי דין ישי פז ושות'.

עורכי דין תאונת דרכים יוכלו לעזור בכל אחד מן המקרים הללו, לממש את זכותו של הנפגע לקבלת פיצויים. לעיתים קרובות, הליכי הבירוקרטיה של תביעות מסוג זה הינן ארוכות ומסובכות: על התובע לעמוד בפני וועדות רפואיות שונות, ולאסוף ולהציג מסמכים וניירת באופן ברור ומדויק. 
במשרד עורכי הדין ישי פז ושות' ישנם עורכי דין תאונת דרכים מיומנים, אשר בקיאים בכל סוגי התביעות של תאונות הדרכים ויוכלו לסייע בכל שלבי ההליך.