עורך דין תאונת דרכים

תאונת דרכים אינה רק מפגש בין שני כלי רכב. נזקי גוף מתאונת דרכים יכולים להיגרם למשל בזמן תיקון תקר, סגירת מכסה מנוע או כתוצאה מנפילה באוטובוס או ברכבת. נזקי גוף מתאונת דרכים כוללים מקרי מוות, מחלה,  פגיעה גופנית או נפשית אשר מקורם בפעילות שמטרתה תחבורה. לאחר אירוע של תאונת דרכים אשר גרם  לנזקי גוף, רבות השאלות אשר מתעוררות. למי פונים? כיצד ממשים את כלל הזכויות לפיצויים בגין תאונת הדרכים? פנייה לעורך דין מומחה לתאונות דרכים, תהיה צעד חכם לקראת התמודדות עם המצב.

פיצויים לנפגע תאונת דרכים
אם נפגעת בתאונת דרכים, חשוב לזכור כי ראשית כל יש לפנות לבדיקה רפואית. גם אם בשלב הראשון נדמה כי אין נזקי גוף כתוצאה מהתאונה, בעיות אורטופדיות, נוירולוגיות ונפשיות שונות עשויות להופיע גם כמה ימים אחרי שהתרחשה תאונה. מומלץ גם להסתייע בעו״ד לתאונות דרכים.

יש לפנות למשטרה על מנת  להוציא אישור משטרה על התאונה.

דרישת התשלום לפיצוי עבור פגיעת גוף תוגש כנגד ביטוח החובה של הרכב שבו הוסע או נהג הנפגע. אם הנפגע הינו הולך רגל / רוכב אופניים הדרישה תוגש כנגד ביטוח החובה של הנהג הפוגע.

במקרים של תאונת ״פגע וברח״, בהם לא נתפס הפוגע על ידי המשטרה, ניתן לתבוע את ״קרנית״, גוף סטטוטורי אשר הוקם למטרה זו. בייצוג המשפטי מול חברת הביטוח או  ״קרנית״ יסייע עו״ד תאונת דרכים לממש את מלוא זכויותיכם.

עורך דין תאונת דרכים – תאונת דרכים ביטוח לאומי
במידה והתאונה הינה תאונת עבודה דהיינו תאונת דרכים אשר התרחשה בדרך לעבודה , חזרה ממנה או במהלכה . יש להגיש תביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי.

הביטוח הלאומי משלם עד 3 חודשים עבור אובדן ימי עבודה.   פיצויים אלה ניתנים בגין אבדן ימי עבודה לשכירים ועצמאיים.  לאחר מכן גובה הפיצוי ומשכו נקבעים על פי ועדה רפואית ובהתאם לחוק הביטוח הלאומי. אם לדעתך לא קיבלת את המגיע לך מהביטוח הלאומי לאחר תאונת דרכים, תוכל לערער על החלטתם. במקרים כאלה, יסייע עו״ד תאונות דרכים המכיר היטב את מסלולי הפיצוי השונים. עו״ד מומחה לתביעות הביטוח הלאומי יבטיח כי תקבל את מלוא הפיצוי בגין נזקי גוף מתאונת הדרכים.

מה הוא הטיפול המשפטי הנכון והיעיל ביותר במקרים של תאונת דרכים? למה לבחור במשרד עורכי הדין ישי פז ושות'?

"נפגעתי בתאונת דרכים!"… לצערנו אנו שומעים את המשפט הזה יותר ויותר, במדינת ישראל קורות תאונות דרכים עם נפגעים מידי יום ביומו. הסטטיסטיקה מספרת כי כל אחד אשר עושה שימוש בכלי רכב או בדרך בין אם הוא נהג, נוסע או הולך רגל עשוי להיקלע לסיטואציה ולמעורבות בתאונת דרכים קלה או קשה. אין ספק כי פגיעה כתוצאה מתאונת דרכים עשויה להשפיע על תחומי חיים רבים אחרים ולשנות את סדר היום של הנפגע. כל מה שנדרש הוא לדעת ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר במצבים אלו.

ההחלטה הנבונה ביותר היא כאמור יצירת קשר מידי עם עורך דין תאונת דרכים. לא פעם אנו עדים לפגיעות שנראות קלות בשלב הראשוני אולם לאחר פרק זמן כזה או אחר מסתבר כי אותה פגיעה מונעת מהנפגע לעסוק בתחום עיסוקו, מונעת ממנו לתפקד בבית או בכל מקום אחר.

עורך דין תאונת דרכים ידע לזהות ולייעץ ללקוחו בצורה המקצועית ביותר על מנת להשיג את הפיצוי ההולם את מצבו. תאונות דרכים גורמות לאיבוד כושר ההשתכרות לפרקי זמן משתנים, להוצאות רבות על אשפוזים, ניתוחים, תרופות, אביזרי עזר וכולי. עורך דין תאונת דרכים יהיה שם עבורכם על מנת לייעץ ולכוון על מנת להחזיר את החיים למסלולם ולהקל על סבל הפציעה.

נפגעתי בתאונת דרכים, מה עושים?
כאמור במקרים של תאונת דרכים מומלץ מאוד ליצור קשר עם עורך דין המומחה לתחום מוקדם ככל האפשר. זאת על מנת לקבל את הייעוץ הנדרש שללא ספק יוכל לסייע בטווח הרחוק יותר. כמו כן ההמלצה היא לא להתפשר על איכות משרד עורכי הדין. משרד עורכי הדין ישי פז ושות' בעלי ניסיון רב בתחום והצלחות רבות.

תביעת תאונת דרכים? משרד עורכי הדין ישי פז ושות' לשירותכם!

במקרה של תביעת תאונת דרכים וכמו כן בכל תביעה או שירות משפטי ילווה הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין ישי פז ושות' את הלקוח ידי ביד במסירות רבה ולשביעות רצונו המלאה לאורך כל הדרך