עורך דין תאונת דרכים

משרד עורכי דין ישי פז ושות' מתמחה בדיני נזיקין ומטפל בתביעות בגין תאונות דרכים. צוות המשרד מונה בין השאר עורך דין תאונת דרכים, תפקידו לסייע לכם משפטית ולייצג אתכם בפני הגורמים הרלוונטיים על מנת שתוכלו לממש את כל הזכויות והפיצויים שמגיעים לכם. עו"ד תאונת דרכים מנוסה בתביעות של המוסד לביטוח לאומי בגין נזקי גוף שנגרמו בתאונות דרכים, לרבות תאונות שנגרמו במהלך יום העבודה, בדרך לעבודה או בחזרה ממנה. כמו כן, תפקידו לסייע לכם בתביעת חברת הביטוח על מנת לקבל את הפיצויים הכספיים שמגיעים לכם.

נזקי גוף ורכוש כתוצאה מתאונת דרכים
מדי שנה מספר תאונות הדרכים בארץ הולך וגדל. כאשר מבוטח מעוניין לתבוע את חברת הביטוח שלו או ביטוח לאומי הוא מגלה פעמים רבות כי עליו להילחם על מנת לקבל את הפיצויים שמגיעים לו. לכן, רבים פונים לשירותיו של עורך דין תאונת דרכים על מנת לקבל ייעוץ וייצוג משפטי. 
עו"ד תאונת דרכים מכין את התביעה ומלווה את הלקוח לכל אורך ההליך הנדרש כדי שזה יקבל את הפיצויים שמגיעים לו, במיוחד כאשר יש נזקי גוף. עורך דין תאונת דרכים מכין את כתב התביעה, מצרף את המסמכים הרפואיים ואת כל המסכים האחרים הרלוונטיים לחיזוק טענותיו של הלקוח, והוא מנהל את התיק במיומנות על מנת לסייע ללקוח שלו לממש את זכויותיו השונות.

יש מקרים בהם יש לתבוע את ביטוח לאומי בגין נזקי גוף ואובדן כושר עבודה, במיוחד במקרים של תאונות הנגרמות במהלך העבודה. חשוב לדעת כי ביטוח לאומי אינו ממהר לשלם פיצויים או קצבאות למבוטח שנפגע בתאונת דרכים, לכן חשוב לפנות למשרד עורכי דין ישי פז ושות' כדי לקבל ייעוץ וליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

ייעוץ משפטי וייצוג בפני הגורמים הרלוונטיים
אדם הנפגע בתאונת דרכים וסובל מנכות קבועה או זמנית זכאי לקבל קצבת נכות מביטוח לאומי. כמו כן, הוא יכול לקבל קצבאות נוספות בהתאם לדרגת הנכות שנקבעה לו, ויש אפשרות לקבל הטבות שונות כמו הנחה בארנונה, פטור ממס הכנסה ועוד. חשוב כי כל אדם הנפגע בתאונת דרכים ישכור את שירותיו של עורך דין תאונת דרכים, רק בעזרת ייצוג משפטי מקצועי ניתן לממש את כל הזכויות שמגיעות לו על פי חוק. עם זאת, עליו להתמודד מול גופים גדולים ומאיימים כמו ביטוח לאומי וחברות ביטוח, משימה שיש להשאיר לעו"ד מנוסה.