עורך דין תאונות

משרד עורכי דין ישי פז ושות' מספק מגוון רחב של שירותים משפטיים, כאשר בין השאר, צוות המשרד כולל עורך דין תאונות דרכים ורשלנות רפואית. עו"ד תאונות מתמחה בניהול תביעת תאונות מסוגים שונים כגון תאונות דרכים ותאונות עבודה, ובהתאם לתיק צוות המשרד פונה לערכאות המשפטיות הרלוונטיות ופועל למימוש מלוא הזכויות המגיעות על פי חוק ללקוח של המשרד. כדאי לדעת כי תפקידו של עורך דין תאונות הוא להשיג את הפיצוי המקסימלי בגין פגיעות הגורמות לנזקי גוף. הוא מתמחה בניהול תביעות כמו תאונות אופנוע, תאונות דרכים עם רכב פרטי או מסחרי, תאונות בהן נפגע הולך רגל, תאונות בדרך, במהלך העבודה או בחזרה ממקום העבודה וכיוצא בזה.

איך לבחור עורך דין תאונות?
כדי לבחור עו"ד תאונות יש לבדוק מראש האם המשרד מתמחה בנושא תאונות ונזיקין. ראוי לציין כי רק עורך דין תאונות מקצועי ומנוסה יוכל לייצג אתכם היטב ולהעניק לכם ייעוץ משפטי ברמה גבוהה וליווי משפטי צמוד לכל אורך ניהול התיק. כדאי לקבל המלצות מהסביבה הקרובה, לקרוא חוות דעת של לקוחות ממליצים, וחשוב לערוך סקר שוק כדאי לקבל החלטה נכונה וחשובה: איזה עורך דין ינהל את התיק עבורכם.  

כדי לחסוך זמן וכאב ראש מומלץ גם לכם לפנות לשירות במשרד עורכי דין ישי פז ושות'. המשרד מתמחה בניהול תיקי תאונות דרכים ועבודה, צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה בארץ, לכולם ידע נרחב ומקיף בתחום דיני נזיקין ועבודה וניסיון עשיר בניהול תיקים ותביעות. כמו כן, עורכי הדין מעניקים יחס אישי וחם לכל לקוח ומלווים אותו עד למימוש מלוא זכויותיו ולקבלת פיצויים גבוהים. 

אילו תאונות קיימות?
עורך דין תאונות מתמחה בדיני נזיקין וביטוח לאומי, הוא מעניק ייעוץ וליווי משפטי לנפגעי תאונות עבודה, לנפגעי תאונות דרכים ועוד. עורך הדין נפגש עם הלקוח ומייעץ לו לגבי סיכויי הצלחת התיק, לאחר מכן יכין את כתב התביעה ויפעל מול הגורמים הרלוונטיים – ישירות מול המוסד לביטוח לאומי, בבתי המשפט הרלוונטיים לתאונות שונות וגם מול חברת הביטוח וגורמים אחרים. ניסיונו של עורך הדין הנו קריטי להצלחת התביעה ולקבלת פיצויים גבוהים, לכן כדאי לפנות רק למשרד ישי פז ושות'.