עורך דין נזיקין

לפגיעה גופנית או נפשית עקב תאונה, אם בעבודה או מחוץ לה, ישנה השפעה רבה על האדם הנפגע בתחומים רבים בחייו. לכן, יש לשקול ברצינות התערבות מקצועית של עורך דין נזיקין על מנת לממש את הזכות לקבלת פיצוי כספי. לעיתים, לאחר תאונה הנפגע אינו יכול לעבוד כבעבר, ולעיתים אינו מסוגל לעבוד כלל ולפרנס את משפחתו. בנוסף, ישנן הוצאות כספיות רבות על טיפולים רפואיים, על תרופות ועוד. בעזרת תביעת נזיקין ניתן לסייע לנפגע לקבל סיוע כספי חלקי או מלא, ובכך לעזור לו בתקופה לא פשוטה זו.
אם נפגעתם ואינכם יכולים לשוב אל מעגל העבודה ואתם צריכים סיוע במימוש זכויותיכם, פנו למשרד עורכי הדין ישי פז ושות', זהו משרד בעל ותק וניסיון רב אשר בשירותיו נמצא גם עו"ד נזיקין המתמחה בתחום.

מדוע יש לפנות לעורך דין המתמחה בנזיקין?
עו"ד נזיקין מתמחה ספציפית בדיני נזיקין, זוהי התמחותו העיקרית והוא אינו מתעסק בתחומים אחרים. כשם שפונים לרופא מומחה לבעיה ספציפית ולא רק לרופא כללי, באותה מידה מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום הרלוונטי. 

כאשר פונים אל עורך דין נזיקין, יש לוודא שתחום ההתמחות שלו כולל את כל סוגי התביעות, כגון תביעות למוסד לביטוח לאומי ותביעות ביטוח. כך תוכלו לקבל את מלוא השירות ולהיות בטוחים שהתביעה שלמה ומקיפה את כל הנושאים, בכדי לקבל את מירב הזכויות והפיצויים הכספיים. ייעוץ וייצוג משפטי על ידי עורך דין נזיקין ממשרד ישי פז ושות' מבטיח לכם הגנה מלאה ומימוש מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

ישנן מספר תביעות אותן ניתן להגיש בגין פגיעות גוף שנגרמו עקב תאונה: במקרה של תאונת דרכים, תביעת נזקי רכוש עקב נזקים לרכב, תביעה מול הביטוח הלאומי עקב ימי מחלה או נכות, תביעת ביטוח מול חברת ביטוח אישית לפי הפוליסה הקיימת או תביעה מקרן הפנסיה על נכות זמנית או קבועה.

זכותו של הלקוח לתבוע כל אחת מתביעות אלה, אשר בסופו של דבר קשורות זו בזו, ולממש את הזכות לקבל פיצויים והחזרים כספיים עקב התאונה. משרד עורכי הדין ישי פז ושות' מתמחה בכל התחומים המוזכרים ויוכל לסייע בכל סוגי התביעה על ידי עורך דין נזיקין מקצועי ובעל ניסיון, אשר ידאג לטפל בכל הנושאים יחד ולהביא לתוצאה המיטבית.