עורך דין לענייני ביטוח לאומי

ישי-פז ושות' הוא משרד עורכי דין המתמחה בייעוץ ובייצוג משפטי בתחומי תביעות רפואיות. צוות המשרד מונה עורכי דין מנוסים ובעלי ידע נרחב בתחום תביעות ביטוח לאומי, הצוות עושה לילות כימים בעבודה למען לקוחות המשרד כדי לממש את מלוא הזכויות וההטבות המגיעות על פי חוק למבוטח בביטוח לאומי. כדי לבחור עורך דין לענייני ביטוח לאומי אין להסתפק אלא במשרד עורכי דין מקצועי ומנוסה כמו ישי-פז ושות' משרד עורכי דין.

תביעה ביטוח לאומי
עורך דין לביטוח לאומי מכיר את המוסד הנחשב למאיים וידוע בביורוקרטיה המורכבת שלו. עורך דין לענייני ביטוח לאומי פועל במסגרת החוק על מנת לייצג את הלקוח שלו מול ביטוח לאומי, וזאת במטרה לסייע לו לממש את מלוא זכויותיו וכדי להכין אותו במידת הצורך לקראת ועדה רפואית בביטוח לאומי. חשוב לציין כי ניהול תביעות רפואיות אינו דבר של מה בכך, רק עורך דין מקצועי ומנוסה בתביעת ביטוח לאומי מסוגל לספק פתרונות מוכחים ויצירתיים לתובע, להגן על זכויות הלקוח שלו ולדאוג להשגת הפיצויים המגיעים לו על פי חוק.

מה התפקיד של עורך דין לענייני ביטוח לאומי?
למבוטחים בביטוח לאומי יש זכויות רבות והם יכולים לקבל פיצוי כספי כמו קצבת נכות בגין מחלת מקצוע, בגין תאונת עבודה וכדומה. כדי להצליח לממש את הזכויות ולקבל הכרה מביטוח לאומי יש לעתים לעבור ועדה רפואית. בהתאם להחלטת הוועדה הרפואית של ביטוח לאומי יוכל המבוטח לקבל קצבה חודשית קבועה או זמנית, לקבל הטבות שונות לרבות כיסוי הוצאות טיפול רפואי וכיוצא באלה. עם זאת, יש להתמודד מול גוף ביורוקרטי מורכב ומסובך, ויש להכיר את החוק על מנת לממש את הזכויות המגיעות למבוטח. זהו בדיוק תפקידו של עורך דין לביטוח לאומי.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי מייצג את הלקוח שלו בפני המוסד לביטוח לאומי, הוא מייעץ ומלווה אותו לכל אורך ההליך הנדרש כדי לממש את כל הזכויות שמגיעות לו על פי חוק. ההליך עשוי להימשך זמן רב ורק באמצעות ייצוג משפטי מקצועי הניתן על ידי ישי-פז ושות' משרד עורכי דין ניתן להגיע לתוצאות הרצויות ולממש את זכויותיו הרבות של הלקוח.