עורך דין ביטוח לאומי

חוק ביטוח לאומי מקנה זכויות רבות למבוטחים. רוב האנשים אינם מכירים את הזכויות שניתן לקבל בגין נזקי גוף, מחלות קשות, נכות, תאונות עבודה, מחלות מקצוע ועוד. בעזרת עורך דין ביטוח לאומי ניתן לממש את מלוא הזכויות שמגיעות למבוטח מהמוסד לביטוח לאומי. בנוסף, הוא מכין ומייצג את הלקוח בפני ועדה רפואית, ומלווה אותו לאורך כל הדרך כדי להעניק לו ייעוץ משפטי. אם אתם מחפשים עורכי דין ביטוח לאומי, כדאי לכם לפנות למשרד עורכי דין ישי פז ושות'. צוות המשרד מתמחה בדיני נזיקין ובתביעות ביטוח לאומי.

מה תפקידם של עורכי דין ביטוח לאומי?
עורך דין ביטוח לאומי מכיר את המוסד היטב: המוסד לביטוח לאומי נחשב לגוף מאיים ויש בו ביורוקרטיה סבוכה הגורמת לרבים לא לקבל את הזכויות שמגיעות להם על פי חוק. במקרים רבים ביטוח לאומי אינו ממהר לשלם פיצויים שמגיעים לנפגעי עבודה, לחולים במחלות מקצוע, לנפגעים בתאונות דרכים וכיוצא בזה. לכן, יש לשכור את שירותיו של עורך דין ביטוח לאומי על מנת לקבל ייצוג משפטי מקצועי ואיכותי כדי לדרוש ולקבל את הפיצויים וכל הזכויות.

עורכי דין ביטוח לאומי מסייעים גם למבוטחים להגיע מוכנים לבדיקות בוועדות הרפואיות. חשוב לזכור כי ועדה רפואית קובעת את אחוזי הנכות עבור המבוטח או פוסקת האם מגיע לו לקבל הטבות ופיצויים שונים, כאשר ללא עזרת עורך דין קשה לממש את הזכויות.

הגנה משפטית על זכויות המבוטחים
מבוטחים של ביטוח לאומי זקוקים לא פעם לקבל עזרה מהגוף שהוקם על ידי המדינה כדי לעזור להם בשעת הצורך. לדוגמה, לאחר פציעה גופנית כתוצאה מתאונת דרכים, נזקי גוף שנגרמו בגלל תאונת עבודה, קצבאות לאנשים חולים ולנכים, לאמהות חד הוריות, למובטלים וכיוצא באלה. רבים מנסים לפעול בעצמם מול המוסד לביטוח לאומי כדי לקבל עזרה, לרוב פונים לביטוח לאומי כאשר נמצאים במצוקה, ואז מגלים את הביורוקרטיה ואת הפניית העורף מצד הפקידים במקום.

בעזרת עורך דין ביטוח לאומי ניתן לקבל את כל הפיצויים והזכויות שמגיעים על פי חוק, לכן חשוב לפנות לשירות של משרד עורכי דין ישי פז ושות' – צוות המשרד מתמחה בתביעות ביטוח לאומי ומסייע ללקוחות המשרד לקבל את מלוא הפיצויים והזכויות השונות.