עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב

בכדי לקבל קצבה או כל סוג אחר של פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי, יש להגיש תביעה. זהו מוסד שההליכים מולו בדרך כלל מסורבלים ומסובכים, טעויות בהתנהלות מולו עלולות להיות קריטיות ולהוביל לכך שתידחה התביעה ושהפיצויים לא ישולמו. לכן, חשוב לפנות אל עו"ד לביטוח לאומי, ואם אתם מתגוררים באזור המרכז תוכלו לפנות לעורך דין ביטוח לאומי בתל אביב. משרד עורכי דין ישי פז ושות' מתמחה בניהול תביעות ביטוח לאומי ובמיצוי הזכויות המגיעות ללקוחות המשרד על פי חוק, תוך התחשבות במאפייני הלקוח ורגישות גבוהה לצרכיו הייחודיים. 

בכל מקרה של הגשת תביעה יש להכין את כל המסמכים הרלוונטיים. עבודת הניירת היא רבה ולעיתים מסורבלת, על כן יש לעשות זאת בצורה מסודרת. ככל שתהליך זה יהיה יעיל יותר, כך אפשר יהיה לגשת לתביעה מהר יותר. עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב המתמחה בתחום ומכיר את המערכת, יודע אילו מסמכים נדרשים ואיך לגשת לתביעה, כך שלפני שיגיש אותה, יוודא עו"ד לביטוח לאומי כי המסמכים הדרושים נמצאים בידיו.

במה עוסק עורך דין לביטוח לאומי?
עורך דין ביטוח לאומי בגבעתיים עוסק בכל התביעות הפונות למוסד לביטוח לאומי. הנה מספר דוגמאות למקרים בהם כדאי לפנות לעורך דין:
תאונת עבודה – מבוטח אשר נפגע במהלך עבודתו או שחלה במחלת מקצוע, זכאי לפיצוי כספי או לקצבה קבועה או זמנית. ייצוג של עורך דין ביטוח לאומי יבטיח שתהליך ההכנה של איסוף החומרים ושל הבדיקות הרפואיות הנדרשות לקראת התביעה יתנהל כראוי, והמבוטח יקבל את המגיע לו.
נכות כללית – אדם אשר עקב פגיעה נותר נכה והוא אינו יכול להשתכר או שכושר ההשתכרות שלו ירד ב-50% זכאי לקצבת נכות כללית על פי אחוזי הנכות. את גובה הנכות קובעת וועדה רפואית אשר אליה חשוב מאוד להגיע מוכנים. עורך דין ביטוח לאומי בגבעתיים יידע מהם המסמכים הדרושים ומה יש לומר בוועדה.
גם במקרים של תביעה לגמלאות שונות, כמו גמלת סיעוד או גמלת ניידות, שירותים מיוחדים ועוד, עורך דין ביטוח לאומי יוכל לייצג את המבוטח.

ניסיון יעשה את ההבדל
כאשר אתם פונים אל עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב, בדקו שיש לו ידע ובקיאות בתביעות מול הביטוח הלאומי ושהוא בעל ניסיון מוכח. חפשו המלצות מלקוחות שכבר טופלו על ידי עורך הדין.