עורך דין ביטוח לאומי במרכז

סבורים שמגיעה לכם קצבה מהביטוח הלאומי? ייתכן בהחלט שתוכלו לקבל קצבה מהביטוח הלאומי, אבל עליכם לעת שלא פעם קשה מאוד לממש את הזכויות המגיעות לכם מהביטוח הלאומי. החוקים נוקשים והכללים ברורים מאוד, הפרוצדורה מייגעת ולא פעם מוצאים אנשים את עצמם עם מכתב דחייה שמנמק מדוע נדחתה התביעה שלהם לקבלת קצבה כלשהי מהביטוח הלאומי. במצב כזה יש אנשים רבים שמתייאשים מהתשלום שאכן מגיע להם על פי האמת והצדק מכיוון שהתנהלות מול גוף גדול ויציב כמו הביטוח לאומי עלולה להיות בלתי אפשרית עבור בן אדם פרטי שאינו בקיא בהתנהלות ובפרוצדורה. עו"ד לביטוח לאומי יוכל לבצע עבורכם את כל הנדרש החל מהגשת התביעה וטיפול בכל המסמכים הנדרשים לצורך הגשת התביעה ועד לקבלת התשלום המגיע לכם בעזרת עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב.

מקרים שונים לקבלת תשלום מהביטוח הלאומי
יש מקרים שונים בהם מגיע לאזרח המבוטח בביטוח הלאומי גמלה או תשלום מהביטוח הלאומי. זכויות בגין נכות או פגיעה נקבעים על פי חומרת המצב הפיסי של הנפגע או החולה. כשר לצורך קביעת אחוזי הנכות על החולה או הנכה לעבור ועדה רפואית שתקבע את שיעור הנכות שלו, על פי אחוזי הנכות ייקבע התשלום המגיע לו מהביטוח הלאומי. אמנם הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי שייכת לביטוח הלאומי ומשכך היא בעלת אינטרסים. לפיכך חשוב מאוד להיות מיוצג על ידי איש מקצוע. פניה אל עורך דין ביטוח לאומי במרכז תסייע לכל אחד למצות את הזכויות שלו ולקבל את רמת אחוזי הנכות המקסימלית שהוא יכול לקבל על פי מצבו הרפואי ובכך להגדיל את ההכנסות שלו. אך חשוב מאד לבצע את התהליכים הללו בעזרת עו"ד לביטוח לאומי שמתמחה בתחום. כך ימוצו הזכויות כראוי.

האזרח הקטן אל מול הממסד
אמנם יש מקרים פשוטים יחסית בהם כל אזרח יכול למצות את הזכויות שלו וליהנות בצורה קלה יחסית מקבלת הסכומים המגיעים לו מהביטוח הלאומי. כך זה כשההוכחות קיימות ומוחלטות ואין פתחים לדחיית התביעה. במקרים סבוכים יותר מומלץ לפנות בעזרת עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב. עורך דין ביטוח לאומי במרכז ישיג עבורכם יותר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין נזקי גוף