נפגעתי בתאונת דרכים

תאונת דרכים יכולה להיות חוויה מאוד לא נעימה, לא משנה אם מדובר בתאונת דרכים קלה ובוודאי כשמדובר בתאונה קשה, זה לא משנה אם מדובר בתאונת דרכים בה מעורבות מכוניות או כלי רכב דו גלגלי. כל תאונה שהיא, בוודאי אם נפגעים בה פיזית, יכולה להיות דבר קשה וחוויה מאוד לא פשוטה.

אך אם נפגעתי בתאונת דרכים עלי לבצע מספר ברים בשביל שאוכל להתמודד עם ההשלכות של התאונה ובמילים אחרות עלי לבצע מספר צעדים על מנת לקבל את הפיצוי אשר מגיע לי.

נתחיל בסקירה קצרה מהבסיס, כלומר בשלב התאונה. יש לבצע מספר פעולות, במידה וזה אפשרי, פיזית ונפשית. ראשית, יש לקחת את כל הפרטים מהצד השני, על מנת שנוכל ליצור איתו או עם חברת הביטוח שלו קשר. מדובר על שם פרטי, טלפון, מספר רכב, מספר פוליסה, חברת ביטוח, סוג רכב. שנית, יש להימנע מאמירה ברורה לגבי אשמה. כלומר, אל תמהרו לקחת את האשמה עליכם גם אם אתם חשים אשמים. כל אמירה שתאמרו יכולה לשמש נגדכם. שלוש, במידה וזה אפשרי יש לתעד את האירוע, כלומר לצלם את כלי רכב ואת מצבכם. את התמונות יש לשמור בשביל שתוכלו להציג אותם בפני עורכי דין תאונות דרכים כשתפנו אליהם שייצגו אתכם.

בשלב הבא, אם נפגעתי בתאונת דרכים, עלי לפנות לעורך דין נזקי גוף במרכז או בכל מקום אחר בארץ, על מנת שייצג אותי. בזמן הפנייה יש לבדוק אם הוא מתמחה בתחום של תאונות דרכים, אם הוא פנוי לייצג אותי לפני ובזמן המשפט, מה שכר הטרחה שהוא גובה ומה הוא מביא איתו. בזמן שאני פונה אליו אציג בפניו את כל החומר שיש ברשותי, אסביר לו את המקרה והוא כבר ידאג להפנות אותי אל מומחים שיבדקו ויתנו לו חוות דעת על מצבי. חשוב לציין, עורך דין נזקי גוף במרכז או בכל מקום אחר, יאסוף ראיות, עדויות, ויתבע את הצד השני דרך חברת ביטוח ואם אין לו ביטוח אז דרך ארגון קרנית. הוא יתבע על נזקים שנגרמו לי מבחינה פיזית ומבחינות אחרות.

אם אתם מחפשים עורכי דין תאונות דרכים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, שמי ישי פז אני עורך דין שמתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים. אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולייצג אתכם בתביעות ביטוח ותביעות אחרות שקשורות לתחום. פנו אלי דרך האתר או בטלפון.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רשלנות עירייה