נפגעתי בתאונת דרכים

מקרה של תאונת דרכים אינו יכול להיות עניין פשוט. אחרי ההלם הראשוני ובחינת ממדי הנזק משתרשת הידיעה הברורה – נפגעתי בתאונת דרכים – ומנסים לעכל את מה שקרה. מה שחשוב להדגיש הוא שבמצבים של פגיעות בגוף או אפילו ברכוש כתוצאה מתאונת דרכים, אינכם לבד. יש כיום גורמים רבים שיכולים להעניק פיצויים עקב תאונת דרכים, ואליהם מומלץ לפנות, תוך היעזרות בשירותיו של משרד עורכי דין הפועל בתחום הרחב יותר של דיני נזיקין. בכל הנוגע לענייני פיצויים תאונת דרכים לכאורה איננה שונה מכל תאונה אחרת, אך עם זאת, יש ניואנסים שחשוב לתת עליהם את הדעת.

הצורך בהתנהלות הנכונה
התשובה לשאלה מה עושים אחרי תאונת דרכים תגדיר במידה רבה את סיכויי ההצלחה בתביעה עתידית. המצב אינו פשוט אם נפגעתי בתאונת דרכים: עליי לנסות, עם כל הלחץ הכרוך בכך, לתעד כמה שניתן את המקרה. תמונות של מקום התאונה שוות בתחום הזה לא רק אלף מילים, אלא לפעמים מאות אלפי שקלים. כך גם לגבי עדויות של אנשים שהיו עדים למקרה, ושיוכלו לספר במקרי מחלוקת על הנסיבות הספציפיות שהביאו לתאונה, או אפילו להצביע על הגורם האחראי לה. כאשר בתאונה מעורבים אנשים אחרים, יש לבקש מהם את פרטי הביטוח שלהם.
מיד לאחר הפעולות הללו או אפילו במקביל אליהן, מומלץ ליצור קשר עם משרד עורכי דין הבקיא בתחום הנזיקין, ולשאול אותו שאלה פשוטה אחת: "נפגעתי בתאונת דרכים. מה עליי לעשות?". סביר להניח שאנשי המשרד יוכלו לספק תשובה מקיפה באופן מידי, ולהחליט יחדיו מהו המשך התהליך עד לקבלת פיצויים תאונת דרכים. כך, למשל, יש להחליט את מי בדיוק תובעים, כאשר האפשרויות הן חברת הביטוח של האדם הנפגע, חברת הביטוח של האדם הפוגע או גורמים "נייטרליים", דוגמת המוסד לביטוח לאומי (בעיקר במקרים של נזק רציני, עד נכות של ממש).

יש משרד שישמח לסייע לכם
התשובה לשאלה מה עושים אחרי תאונת דרכים אם נפגעתי בתאונת דרכים צריכה להיות אחת: מומלץ לפנות למשרד עורכי דין ישי-פז ושות', הפועל במומחיות מלאה בתחום הנזיקין מזה שנים. המשרד פועל במטרה לרצות את הלקוחות שלו ולהביא לכך שהסיכויים לקבלת התביעה יגדלו, יחד עם סכומי הפיצויים אותם ניתן לקבל. במהלך השנים הוא שירת נאמנה אינספור לקוחות, שיצאו בזכותו מהבורות הכלכליים הכרוכים בתאונת דרכים.