נפגעתי בתאונת דרכים

מדי שנה ישראלים רבים נפגעים בתאונות דרכים והם שואלים מה לעשות אחרי תאונת דרכים ואיזה פיצוי מגיע להם. ישי-פז ושות' משרד עורכי דין מתמחה בין השאר גם בייצוג משפטי של נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח ומול המוסד לביטוח לאומי. כדאי לדעת כי לאחר פגיעה גופנית בתאונת דרכים יש למהר ולקבל את הטיפול הרפואי הנדרש, לאסוף את המסמכים הרלוונטיים לצורכי תיעוד ולהכנת תיק התביעה, ויש לדווח על התאונה למשטרה ולחברת הביטוח.

נפגעתי בתאונת דרכים – מה עכשיו?
לאחר פגיעה גופנית בתאונת דרכים חשוב לפנות לשירותיו המקצועיים של עורך דין תאונות דרכים כדי לקבל ייעוץ משפטי, ולפעול לפי המלצותיו. ליווי משפטי מוקדם ככל הניתן לאחר התאונה עשוי לשפר את הסיכויים לקבל פיצוי כספי גבוה, בהתאם למורכבות התיק ולסוג הפגיעה. אז מה לעשות אחרי תאונת דרכים? ליצור קשר עם ישי-פז ושות' משרד עורכי דין על מנת לקבל ייעוץ וייצוג משפטי מול הגורמים הרלוונטיים, ביניהם חברות ביטוח. אם התאונה מוכרת כתאונת עבודה, יש לתבוע את ביטוח לאומי על מנת לממש את הזכויות המגיעות לתובע על פי חוק.

נפגעתי בתאונת דרכים – מה לעשות לאחר מכן? ובכן, חשוב לצלם את הרכב ואת נזקי הגוף, לאסוף פרטים ועדויות לתאונה, לרשום את פרטי הפצועים והמעורבים בתאונה, וכמובן – לפנות לקבלת טיפול רפואי ראשוני. הבריאות קודמת לכל, לכן עליכם לדאוג לטיפול רפואי הולם, ויש לדווח לרופא המטפל היכן קרתה התאונה ומה קרה לכם.
עורך דין תאונות דרכים ידאג לייצוג שלכם מול חברות הביטוח על מנת להשיג את מירב הפיצויים המגיעים לכם – יש לזכור כי חברות הביטוח מעסיקות סוללה של עורכי דין ולעתים הן משתדלות להתנער מהמחויבות שלהן כלפי המבוטחים. 

ייצוג משפטי למימוש מלוא הזכויות
משרד עורכי דין ישי-פז ושות' מטפל מדי שנה בעשרות ואף במאות מקרים של נפגעי תאונת דרכים. צוות המשרד מטפל במיומנות גבוהה בכל מקרה ומייצג נאמנה את הלקוח על מנת להשיג את התוצאות הרצויות ולממש את מלוא הזכויות והפיצויים הכספיים המגיעים לו.

אז אם נפגעתי בתאונת דרכים יש לי כתובת לפנות אליה – התקשרו לישי-פז ושות' משרד עורכי דין וקבלו ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר.