נזיקין תאונות דרכים

תאונות דרכים עלולות להתרחש בכל רגע, כשהן מותירות אותנו עם נזק משמעותי לרכב או לבריאות שלנו. הגשת תביעת ביטוח תאונת דרכים היא הדרך היחידה להתמודד עם הנזק הכלכלי, אבל היא כשלעצמה אינה פשוטה. יש להוכיח את הנזק, לבדוק את מי ניתן לתבוע וגם לברר מהם הסייגים בכל הסכם פוליסה. כדי להפוך את תביעות נזיקין תאונות דרכים ליעילות עבורכם, יש ליצור קשר עם משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, כמו משרד עורכי דין ישי-פז ושות'.

חשיבות ההתנהלות הנכונה לאחר התאונה
הכניסה לתחום של נזיקין תאונות דרכים מתחילה ממש לאחר רגע הפגיעה, כשמנסים לאמוד את חומרת הנזק. כפי שיטען כל עורך דין תאונות, הדבר החשוב ביותר הוא לנסות להתנהל ברוגע (על אף הקושי הרב, בהתחשב בנסיבות), לאסוף את פרטי המעורבים (כי ייתכן שהתביעה תוגש נגדם) וגם לאסוף כמה שיותר חומרים לצורך תביעת הנזיקין העתידית: צילום של מקום התאונה, איסוף עדים וכן הלאה. את תיעוד המסמכים וההוצאות יש כמובן לערוך גם לאחר מכן, אם הפגיעה גרמה לצורך בטיפולים רפואיים או בתרופות.
עורך דין תאונות הוא זה שצריך לסייע בהליך ההגשה של התביעה בפועל. זו יכולה להיות תביעה נגד חברת הביטוח של האדם (ביטוח רכב או לחלופין ביטוח בריאות), נגד המוסד לביטוח לאומי או אפילו נגד חברת הביטוח של הנהג הפוגע, במקרה של תאונה שאחראי לה אדם אחר. עורך הדין צריך להיות בקיא לחלוטין בתחום של נזיקין תאונות דרכים, להכיר את סעיפי הביטוחים השונים ואת התקנות הרלוונטיות וגם תקדימי עבר, שעשויים להשפיע בצורה משמעותית על כל מקרה. הסיוע של עורך הדין לכן יכול לקצר תהליכים, ובעיקר להגדיל את הסיכויים לכך שניתן יהיה להגיש תביעה בעלת סיכויי הצלחה גבוהים להתקבל.

כל הסיבות לפנות למשרד עורכי דין ישי-פז ושות'
משרד עורכי דין ישי-פז ושות' פועל בתחום הנזיקין כבר שנים, עם התמחות מיוחדת בהגשת תביעת ביטוח תאונת דרכים. לכן, הוא צריך להיות הגורם בו אתם בוחרים על מנת שיעניק לכם את הסיוע הנדרש בתחום של נזיקין תאונות דרכים. המשרד, בראשו עורכות דין מהשורה הראשונה בישראל, מנתח כל מקרה לעומק, פועל מתוך בקיאות בנושא ומגבש אסטרטגיה מנצחת.