נזיקין תאונות דרכים

מדי שנה נפגעים ישראלים רבים בתאונות דרכים, והחוק בארץ קובע כי נפגעי התאונות זכאים לקבל פיצוי בגין נזקי גוף שנגרמו להם בתאונה. יש לזכור כי על פי חוק חייבים כל בעלי הרכבים בישראל לרכוש ביטוח חובה – הפוליסה נועדה לכסות נזקים גופניים ונזקים נוספים העלולים להיגרם לנהג ברכב, לנוסעים עמו ולעוברי אורח אשר נפגעו מהרכב בתאונת הדרכים.
תביעת נזיקין תאונות דרכים יש להגיש נגד חברת הביטוח המבטחת את הרכב המעורב בתאונה. מומלץ לפנות לשירותיו של עורך דין נזקי גוף תאונת דרכים כדי להגיש את התביעה נגד חברת הביטוח. לייעוץ ולייצוג משפטי מקצועי ואיכותי מומלץ לפנות לישי-פז ושות' משרד עורכי דין, המשרד מתמחה בהגשת תביעות גוף תאונות דרכים ובייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר המסייע לתובע לממש את מלוא זכויותיו ולקבל פיצוי הולם. 

תביעת נזיקין תאונות דרכים
לאחר תאונת דרכים יש לקבל טיפול רפואי וחשוב לאסוף את כל המסמכים הרלוונטיים, לרבות קבלות בגין תשלום עבור הטיפול. תביעת נזיקין תאונות דרכים מומלץ להגיש רק באמצעות עורך דין נזקי גוף תאונת דרכים, מאחר שיש להתמודד מול חברות הביטוח, משימה לא פשוטה המחייבת ידע רב, הכרות מעמיקה עם החוק, פרשנות משפטית רחבה וייצוג מקצועי מול חברות הביטוח הגדולות שלהן עורכי דין מיומנים.

למעשה, תביעות גוף תאונות דרכים הן הליכים משפטיים מורכבים המתקיימים בבתי המשפט, לכן חשוב לפנות למשרד עורכי דין ישי-פז ושות' על מנת להכין במקצועיות את התיק ואת התביעה, וכדי לקבל ייצוג משפטי איכותי המבטיח את התוצאות הרצויות. כדאי לדעת כי עורך דין נזיקין תאונות דרכים יכול לגבות שכר טרחה המחושב באחוזים מסכום הפיצוי הכספי שיושג בין כותלי בית המשפט או בהסכם פשרה מול חברת הביטוח.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים
צוות ישי-פז ושות' משרד עורכי דין מתמחה בניהול תביעות נזיקין כתוצאה מתאונת דרכים. חשוב לדעת כי גם הנהג האשם בתאונה יכול לקבל פיצוי כספי גבוה אם נפגע. חשוב לקבל ייעוץ משפטי לפני הגשת התביעה לחברת הביטוח או פניה לבית המשפט, מאחר שיש להכיר את חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים ומאחר שמדובר בהליך משפטי העשוי להתנהל זמן רב.