מה עושים אחרי תאונת עבודה

תאונת עבודה היא אירוע מאוד לא נעים שעלול להתרחש בכל רגע, וכמעט בכל תחום. בניגוד לאמונה הרווחת, תאונות כאלה אינן מתרחשות רק בעבודות בסיכון גבוה. בכל תחום חשוב לדעת מה עושים אחרי תאונת עבודה, על מנת לא להגיע למצב של חוסר אונים ברגע האמת. אחד המספרים שחשוב שתחזיקו בזיכרון של הטלפון הנייד שלכם הוא מספר הטלפון של עורך דין לתאונת עבודה, למקרה הצורך.

מה עושים אחרי תאונת עבודה?
אף אדם אינו רוצה להתמודד עם מצב של תאונה, אך במידה שמצב זה מתרחש, חשוב מאוד לשמור על קור רוח ולבצע את כל ההתנהלות בצורה תקינה. ראשית, חשוב מאוד לתעד את כל הפגיעות באופן מיידי, להזמין אמבולנס ולדאוג לקבל מכתב שחרור מבית החולים או ממוקד התאונות בו טופלתם, המתאר את כל מה שהתרחש ואת הפגיעות שנעשו. סעיף חשוב מאוד ברשימת המשימות לאחר התרחשות של תאונת עבודה הוא קבלת הוכחות בכתב לכך שהתאונה אכן נגרמה בנסיבות הקשורות לעבודה – בדרך ממנה או אליה, במהלך העבודה או במהלך ביצוע פעולות לצורכי העבודה. בשלב הבא, כדאי למצב עורך דין לתאונת עבודה.

התפקיד של עורך דין נזיקין במרכז במימוש הזכויות שלכם.
כל עורך דין בתחום תאונות העבודה יודע מה עושים אחרי תאונת עבודה, וכן יודע שאחד מהגורמים החשובים ביותר במצב זה הוא גורם הזמן. בכדי שכל ההתנהלות תהיה לטובת הצד הנפגע, חשוב מאוד לעשות הכל כמה שיותר מהר, לפני שההוכחות יעלמו או שהאירוע כולו יהפוך לפחות אקטואלי מפאת הזמן שחלף. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי הליכים מסוימים דורשים זמן, בעיקר אם העניין יגיע לבית המשפט.

עורך דין נזיקין במרכז יכול לזרז תהליכים לא רק בכל הקשור בטיפול בניירת, אלא גם מאפשר להגיע להסדר מחוץ לבית המשפט – הליך בלתי אפשרי בהתנהלות עצמית ללא תיווך גורם מקצועי. עורכות הדין ישי ופז החלו את פעילותן בתחום המשפטי בעיקר מתוך תחושת שליחות, מה שגורם להן להילחם כמו לביאות למען טובת המיוצגים שלהן ולהשיג את ההסדרים הטובים ביותר עבור נפגעי תאונות עבודה. אם כך, התשובה לשאלה מה עושים אחרי תאונת עבודה הופכת לפשוטה – פונים למשרד עורכי הדין ישי ופז ומקבלים מענה מקצועי ומסור.