כיצד לבחור עורך דין לתאונות דרכים

♦ ראשית כל עליכם לבדוק האם זהו עורך דין המתמחה בנזיקין, נזקי גוף ותאונות דרכים, או שמא מדובר בעורך דין שידו במגוון רחב של תחומים כגון: משפט מסחרי, נדלן וכ"ו. מעטים המשרדים בארץ העוסקים בתחום הספציפי של נזקי גוף באופן בלעדי.

♦ עוד דבר הדורש בדיקה הוא האם המשרד בו בחרתם לייצג אתכם מיצג אך ורק אנשים אשר נפגעו בתאונות דרכים ולא מייצג גם חברות ביטוח. משרד עורכי דין לתאונות דרכים אשר מייצג גם אנשים פרטיים וגם חברות ביטוח עלול להיקלע למצב של ניגוד עניינים.

♦ בכל תחום בחיים הניסיון הוא מעלה חשובה ועל כן מומלץ בחום לבדוק מהו הותק של המשרד ומהו הניסיון אשר יש לו בטיפול בתאונות דרכים.

♦ מצאתם עורך דין המתמחה בתאונות דרכים? אל תתביישו לחפש המלצות עליו ברחבי הרשת. הרשת תאפשר לכם לקבל תמונה כללית על אותו עורך דין והאם הוא ימלא אחר ציפיותיכם המקצועיות. יתכן ותראו כי נכתבו עליו המלצות חיוביות רבות, אך לא בתחום תאונות הדרכים, אלא בתחום אחר (לדוגמא בתחום סכסוכיי שכנים) , כך תוכלו לקבל את התמונה המלאה על תחום התמחותו של עורך הדין בו בחרתם.

♦ על עורך דין המתמחה בתאונות דרכים מוטלת החובה להבין גם בגוף האדם על מנת לייצג באופן אופטימאלי את לקוחותיו. להלן מספר שאלות דוגמא אשר תוכלו לבדוק את מקצועיותו של עורך דין המתמחה בתאונות דרכים. לדוגמא: "נפגעתי בעצם הפמור" – עצם הפמור הינה עצם הירך. בדקו האם עורך הדין בו בחרתם מכיר ומתמצא בגוף האדם ובסוגי הפגיעות הנפוצים במהלך תאונת דרכים.

♦ איזו סוג עורך דין תאונות דרכים בחרתם? האם הוא כזה המייעץ והולך אתכם יד ביד לאורך כל התהליך או שמא הוא עורך דין פאסיבי? שאלו את עצמכם איזה סוג עורך דין לתאונות דרכים תירצו שייצג אתכם

בסופו של יום, סמכו על תחושותיכם. במידה ואתם חושבים כי בחרתם עורך דין לתאונות דרכים אשר ייצג אתכם בצורה האופטימאלית עבורכם בהצלחה חתמו איתו על הסכם שכ"ט וייפוי כוח. במידה ואתם לא שלמים עם החלטתכם המשיכו לחפש.


בהצלחה משרד עורכי דין ישי-פז המתמחה בתחום תאונות הדרכים